Eşya Ambalaj ve Paketleme firması olarak uluslararası nakliyat taşıma hizmetinde taşınacak eşyaların güvenliği için Eşya Paketleme ve Ambalajlama sunarız.

eşya ambalaj ve paketleme RSL uluslararası evden eve nakliyat Eşya Paketleme Ambalajlama
eşya ambalaj ve paketleme RSL uluslararası evden eve nakliyat Eşya Paketleme Ambalajlama

Eşya Ambalaj ve Paketleme

Eşyalar gündelik yaşamlarımızın olmazsa olan ürünlerdir. İnsanlar doğumundan ölümüne kadar birçok eşya kullanılır. Bunlar irili ufaklı çok değişik türden objeler olabilir. Ev eşyası olabilir. İş yerinde kullanılan ürünler olabilir ve gün gelir eşya ambalaj ve paketleme hizmeti alınması gerekebilir ki o zaman da firmamız ile güvenle, kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan bizimle güvenle çalışabilirsiniz. Üstelik başında beklemenize gerek kalmaz ve o zaman size kalır.

Eşya Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Eşya ambalaj paketleme gerek işyerleri için gerek evler için gereksinim duyulan bir hizmettir. Bu hizmete insanlar gereksinim duyar bunun da belli başlı şöylesi nedenleri vardır. Bunların en başında kişilerin eşya paketleme ve ambalajlama için yeterince zamanı olmamasıdır. Özellikle işyeri ve ev taşıma sırasında eşyalar fazla ise, detayları fazla ise bunun profesyonelce yapılması eşyanın kırılmadan, hasar görmeden taşınması için son derece önemlidir. Bir diğer önemli olan husus ise kişinin bu işe ayıracak zamanı yoktur. Zira bu tür işler ciddi ölçüde zaman alır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Eşya Paketleme Fiyatları

Eşya paketleme ve ambalajlama fiyatlarını belirleyen belli başlıca unsurlar ise şunlardır: İlk olarak elbette toplam paketlenecek, ambalajlanacak eşya miktarı gelir. Az ya da çok olması fiyatları etkiler. Bir diğer unsur bu alanda hizmet veren firmanın uyguladığı fiyat politikasıdır. Ödeme biçimleri peşin ya da taksitle olması gibi durumlar da fiyatları değiştirdiği içim net bir rakam vermek söz konusu değildir.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Eşya Paketleme ve Ambalaj Hizmeti İçin Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Firmamız ile çalışmanız için pek çok neden var. Bunların en başında referanslarımızdan da görüleceği üzere alanında uzman ve deneyimli daimi olarak bizimle çalışan personellerimiz ise sizlere hizmet veriyoruz. Kurumsallık anlayışımızdan da profesyonel yaklaşımımızdan da ödün vermiyoruz. Alanında öncü, domino etkisi yaratan firmalar arasında geliyor. Her eşyanın doğasına uygun ambalaj ve paketleme yapıyoruz, baştan savma çalışmadığımız gibi işi aceleye de getirmiyoruz. Eşya ambalajlama fiyatları olarak da son derece uygun bir firmayız ve size özel ödeme seçenekleri sunuyoruz. Tüm bunların yanında size uyan zaman diliminde kesintisiz olarak, yaşamınızın aksamasını önleyerek çözümler sunuyoruz.

Etiketler: , , , ,

En İyi Eşya Ambalaj ve Paketleme şirketleri

En uygun Eşya Ambalaj ve Paketleme fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Eşya Ambalaj ve Paketleme Teklif Formu

Eşya Ambalaj ve Paketleme Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir