Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma şirketi olarak ucuz fiyatlarla Almanya’ya taşınmak sigorta sözleşmeli garantili Uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye Almanya Uluslararası Nakliyat şirketi olarak sadece İstanbul değil bütün Türkiye geneli şube ve lokal temsilciliklerimiz ile nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Almanyaya taşınmak Uluslararası Türkiye Almanya evden eve nakliyat
Almanya’ya taşınmak Uluslararası Türkiye Almanya evden eve nakliyat

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma konusunda hizmet alınacak nakliye şirketleri bulunmaktadır. Burada dikkat edilecek hususların başında, uluslararası nakliyata uygun araç ve teçhizata sahip olunması gelecektir. Almanya, en çok Türk vatandaşları tarafından tercih edilen ülkelerin başında gelir. İş ya da okuma maksatlı bu ülkede kalacak olan vatandaşlarımız için, hizmet verecek nitelikli nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda hizmet veren firmaların pek çoğu kurumsal çalışmamaktadır. Bu firmalar arasından en iyi hizmet verenini seçmek için detaylı bir şekilde inceleme yapılması gerekmektedir. Kurumsal çalışan firmaların çoğunun internet sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden yapılacak araştırma, firmanın hizmet kalitesi hakkında da fikir sunacaktır.

Uluslararası Türkiye Almanya Ev Taşıma Şirketi

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma hususunda gerekli izinlerin alınması, sınır kapılarında gereksiz yere vakit kaybı yaşanmasını önleyecektir. Titiz ve dikkatli yaklaşımları olan firmamız, her türlü resmi prosedürü en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Firmamız, bu konuda tedbirli davranan, kurumsal hizmet veren nakliye şirketlerinin başında gelmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat, diğer nakliyat konularından oldukça zordur. Eşyaların uygun şekilde taşınması ve paketlenmesi gerekmektedir. Firmamız, eşyaları tek kullanımlık ve sağlam ambalaj malzemesi ile paketler. Elektronik eşyalar, cam eşyalar ayrı taşıma ve paketleme usullerine tabidir. Araçların uygun büyüklükte olması ve eşyaların üst üste konulmaması önem taşır. Sıkışık vaziyette konulan eşyaların kırılma olasılıkları oldukça fazladır. Firmamız görevlileri bu konuda uzman olan deneyimli taşıma personelleridir. Araç şoförlerimiz de uzun yol sürücülüğünde deneyimli olan ve yetki belgelerine sahip olan kişilerdir.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ülkelerarası taşıma işleminde kurumsallık oldukça önem taşımaktadır. Müşteri ilişkilerine verilen önem, güler yüzlü hizmet ve güvenilir eşya taşımacılığında tercih edilmemizi sağlamıştır. Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma, uluslararası taşımacılıkta en çok talep gören nakliyat hizmeti arasındadır. Firmamız, telefonla arandığı takdirde, zaman kaybetmeden ilgili adrese gidip, eşyaların miktarı ve muhteviyatına uygun önlemler alacaktır. Taşınma günü için gerekli sayıda koli temin edilecek ve eşya taşıma sigortası yapılacaktır. Eşyaların sarsıntıdan etkilenmemesi için araç bakımlarının yapılmış olması da önem taşımaktadır. Firmamız, her türlü önlemi alarak, güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Türkiye Almanya Mobilya Taşıma Hizmeti

Türkiye’ den Almanya’ ya Mobilya Taşıma hizmeti sunan Uluslararası Nakliye şirketimiz güvenli profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İstikbal Mobilya, Bellona Mobilya, Modalife Mobilya, Yataş Mobilya, Enza Home Mobilya, Çilek Mobilya gibi farklı marka ve kuruluşların Mobilya çeşitlerinin uluslararası nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Türkiye Almanya Nakliye Fiyatı Ne Kadardır?

Türkiye’den Almanya’ ya gidecek olan eşyanızın yüklü olduğu aracın, gideceği merkeze göre fiyatı hesaplanmaktadır. Şöyle ki; Türkiye İstanbul şehrinden Almanya Berlin arası hesaplanacak nakliye fiyatı, ortalama 2500 € olabiliyor. (Burada yer alan fiyat m3 e göre ve istenilen hizmete göre farklılık gösterebilir.) Ücretlendirme eşyanın alınacağı ve teslim edileceği yere, hacmine göre, taşınma zamanına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Türkiye’ de İstanbul’dan Almanya Berlin’ e taşınacak iseniz, tahmini fiyat bilgisi 2400 EURO değerindedir. Burada belirtilen ücretler tahmini ortalama rakamlar olup, kesin fiyat bilgisi için Ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunun.

Türkiye Almanya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama fiyatları ve Uluslar Arası Depolama Fiyatları Lokasyon, Eşyaların hacmi ve gidilecek mesafeye göre değişkenlik gösterebilir. Aşağıda sunulan ücretler ev taşıma ücretlerini kapsamakta olup indirimli fiyatlar için teklif alınız.

Uluslararası NakliyeAlmanya Ev TaşımaFiyat Aralığı
1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 €1.900 €
2+1 Ev Taşıma Fiyatı2.000 €2.400 €
3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 €3.000 €
İş Yeri ve Ofis Taşıma Depolama Ücreti2.000 €Özel Fiyat Alınız.
Türkiye Almanya Ev Taşıma Fiyat Listesi

Türkiye Almanya Ev Taşıma Ücretleri

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Ücret tablosu yukarıda belirtildiği üzere fiyat değişikliği olabilmektedir. Eşyalarınızın kapladığı alan (m3) hesabı ve gideceği mesafeye göre fiyat değişikliği olabilmektedir. 1+1 Ev Taşıma Ücreti, 2+1 Ev Taşıma ücretine göre değişmektedir. Aynı şekilde 3+1 Ev Taşıma Ücreti de eşya hacmine bağlı farklılık göstermektedir. Minimum ve maksimum ücret bilgisi yarıdaki gibidir. Bizimle irtibata geçerek daha net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Türkiye Almaya Arası Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Profesyonel nakliyat ekibi ve teknolojik araçlar ile RSL Lojistik farkı ile yapılır.

Türkiye’den Almanya’ya Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer?

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma yaklaşık olarak 10 gün sürer.

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Gönderme İşlemlerini Kim Yapar?

Eşya göndermek isteyen müşterilerimiz adına bütün nakliye işlemini kendimiz yapmaktayız.

Nakliyat Sigortası Düzenleniyor Mu?

Evet, Taşımasını yaptığımız bütün nakliye işlerinde sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda bütün eşyalarınız sigorta poliçesi kapsamında teminat altında taşınır.

Türkiye Almanya Sözleşmeli Ev Taşıma Hizmeti Veriliyor Mu?

Evet. Sadece Almaya’ya taşınacaklar için değil bütün taşımacılık işlemlerini sözleşmeli olarak yapmaktayız.

Eşya Ambalajlama ve Paketleme Hizmeti Var Mıdır?

Evet, bütün eşyalarınızı tek tek paketleyip ambalajlıyor uz. Tek kullanımlık ambalaj ve paketleme malzemelerimizi dezenfekte etmekteyiz.

Almanya’ya Eşya Gönderme İçin Neler Yapmalısınız?

Türkiye’den Almanya’ya eşya göndermek için RSL Uluslararası Nakliyat firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Türkiye Almanya Gümrükleme Nasıl Yapılır?

Bütün evrak işlemleri, izin işlemleri ve gümrükleme işlemleri tarafımızca yapılır.

Etiketler: , ,

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Teklif Formu

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir