Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma fiyatları Türkiye Yunanistan Uluslararası Nakliyat Şirketi C3 belgeli sigorta sözleşmeli ev ofis ev eşyası taşıma firması hizmetinizde.

Türkiye'den Yunanistan'a Ev Taşıma Fiyatları Türkiye yunanistan uluslararası nakliyat şirketi rsl
Türkiye Yunanistan Evden Eve Nakliyat Türkiye Yunanistan uluslararası nakliyat şirketi

Türkiye Yunanistan Uluslararası Nakliyat Şirketi

Türkiye’den Yunanistan’a ev taşıma hizmeti veren firmalar arasında, her türlü detayı düşünen firmalardan hizmet alınması önerilir. Özellikle uygun fiyatlı konut satışları, ılıman iklimi ve yakın kültürü ile Yunanistan, çok sayıda Türk Vatandaşının yerleştiği ülkeler arasındadır. Bu konuda hizmet veren firmalar arasında, kuruluşumuz her türlü detayı düşünen firmalar arasındadır. Eşya taşımacılığında kaliteli hizmet, profesyonel taşıma ekipleri ile firmamız hizmetlerinden yararlanılması tavsiye edilir. Yunanistan, yazlık almak isteyenler için de tercih edilen ülkeler arasındadır. Ülkemize olan yakınlığı ve ortak kültürleri ile çok sayıda kişinin tercih ettiği yerler arasındadır.

Sigortalı Yunanistan Uluslararası Nakliyat Şirketi

Türkiye’den Yunanistan’a ev taşıma konusunda sigortalı hizmet veren kuruluşumuz, her türlü kötü ihtimale karşı önlem almaktadır. Firmamız, kurumsal çalışma ilkeleri gereğince, sigortalı hizmet sunmaktadır. Ücretsiz eksper hizmeti de veren kuruluşumuz, taşınma anından her türlü koli ve ambalajla bu hizmeti sunmaktadır. Cam eşyalar, saksı bitkileri, beyaz eşyalar ile her türlü elektronik eşyanın taşınması farklı usullere tabidir. Uygun şekilde taşıma hizmetini sunan kuruluşumuz, alanında tecrübe sahibi köklü kuruluşlar arasındadır. Uzak mesafelerde eşyaların hasar alma ihtimali oldukça fazladır. Bu ihtimale karşı firmamız, eşyaların paketlenmesini muntazam bir şekilde gerçekleştirmektedir. Araçlarımız, sarsıntıya dayanıklı olup, uygun büyüklüktedir. Süspansiyon bakımı yapılmış olan araç şoförleri, alanında deneyim sahibi olan kişilerdir. Gerekli sürücü belgelerine sahip olan şoförlerimiz, profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız, taşınma anında gerekli olan her türlü teçhizata sahiptir. Asansörlü taşıma sistemleri, bu konuda önem taşımaktadır. Uluslararası Nakliyat taşımacılığında güvenilir hizmet için, firmamızdan destek alınması önerilir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Yunanistan’a ev taşıma, profesyonel nakliyat konuları arasındadır. Ülkeler arasında geçiş esnasında yapılacak kontrollerde herhangi bir evrakta olan eksiklik gereksiz zaman kaybı yaşanmasına sebep olacaktır. Firmamız, her türlü önlemi alarak, sınırlar arası geçişlerde kolay bir şekilde nakliyat hizmetini sunacaktır. Ev taşıma konusunda firmamız çalışanları son derece tecrübeli olup, her türlü önlemi alarak bu hizmeti sunarlar. Mobilyaların sökülüp, takılması esnasında da firmamız çalışanları hizmet verecektir. Dışarıdan marangoz çağırmaya gereksinim duyulmamaktadır. Elektrik işlerinden anlayan ekibimiz, avizelerin sökülmesinde de yardımcı olacaktır.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Etiketler:

En İyi Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma şirketleri

En uygun Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma Teklif Formu

Türkiye’den Yunanistan’a Ev Taşıma Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir