Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmaları yurtdışı zati eşya taşıma nakliyat firmaları kurumsal profesyonel yurt dışı zati eşya nakliye şirketi parça eşya taşıma hizmeti sunar. Uluslararası zati eşya taşıma firması yurtdışı zati eşya taşıma Uluslararası ev taşıma Uluslararası Ev & Ofis Taşıma Ev Eşyası Taşıma Hizmeti sunar.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslar arası zati eşya taşıma İstanbul RSL Lojistik
Uluslar arası zati eşya taşıma İstanbul RSL Lojistik

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

Uluslararası zati eşya taşımacılığı nakliyat firmaları ile gerçekleştirilir. Zati eşya taşıma sürecinde bütün güvenlik tedbirleri nakliye şirketi tarafından sağlanır. Zati eşya yani parça eşya taşıma hizmeti dendiğinde aklınıza sadece ev eşyaları gelmesin. Ev, ofis, işyeri veya kişisel özel eşyalar da zati eşya olarak adlandırılır. Zati eşya taşıma tanımı; elektrik elektronik eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar gibi tüm eşya taşınma işlemlerine verilen addır. Şehir içi taşıma ve şehirler arası taşıma hizmetine kıyasla uluslararası taşınırlar. Zati eşyanın gümrükten geçişi sırasında ücret ödenmez. Eşyaları taşınacak müşterimizin gerekli belgeleri ve izinleri almış olması lazım. Bütün evrakları tam olan kişi zati eşya taşıma sürecinde sorun yaşamaz. Eşyası taşınacak müşteri dışında uluslararası nakliye şirketleri de izin almalıdır.

En İyi Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Firması

Uluslararası zati eşya taşımacılığı sektörü, günümüzde oldukça gelişmiş teknoloji sayesinde geliştikçe gelişmiştir. Sizlerin değerli eşyaları sizler için ne anlam ifade ediyorsa bizler için de aynı anlamı ifade etmektedir. Sadece sıfır olarak değil kullanılmış olsa dahi yine aynı özenle ve dikkatle eşyalar yerinden alınır ve de gideceği adese sapasağlam bir şekilde götürülür. Eşyalar türüne göre gruplandırılıp bu şekilde ambalajlanır ve de araca da bu şekilde istif yapılır. Bu sayede de karışıklık çıkmasının önüne geçilmiş olur. Etiket yapıştırmak suretiyle de eşyaların üzerine hakkında gereken bilgi yazılır. Sizler de gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı firmamıza taşıyabilir ve bizim hizmetlerimizden de sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma

Uluslararası zati eşya taşıma işlemleri RSL lojistik farkı ile sunulur. Paketlemeli, ambalajlı uluslararası zati eşya taşıma araçları özel olarak sadece bu iş için dizayn edilmiştir. Profesyonel nakliye araçları yanı sıra zati eşya taşıma elamanlarımız da alanında uzman kişilerden oluşur. Eşyalarınız zarar görmeden korunaklı şekilde taşınır. Eşyaların taşınma aşamasında zarar görme olasılığına karşın sigortalı nakliye sözleşmesi de uygulanır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı Koşulları

Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmaları arasında araç kapasitesi olarak firmamız önde gelen firmalardan biridir ve de araçlarına rutin bakım uygulaması yaptırarak yollarda her hangi bir sorunla karşılaşmasının önüne geçmektedir. Bunun yanında araçlarda bulunması gerekenin belgeler de mevcuttur. Uluslararası evden eve nakliyat alanında şimdiye kadar ki yapmış olduğumuz nakliyatlarda her zaman müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle davranan bir firma olmanın da gururu ile hizmetlerimize son gaz devam ediyoruz. Araçlarımız her nakliye sonrasında gereken özen çerçevesi içinde temizlenir ve bu sayede eşyalarınız daha hijyenik bir şekilde taşınır.

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Gereken tüm detaylar Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmamız tarafından sağlanmakta ve de bu alanda gerekli tüm teknolojik gelişmeler tarafımızdan uygulanmaktadır. Eldiven, maske ve bone ile galoş tarzındaki materyaller dahi kullanılarak eşyalarınız tertemiz bir şekilde paketlenip gerektiği gibi de yeni adresine taşınır. Gereken özen içinde ambalaj yapılan her eşya gruplar halinde ayrılmaktadır. Örneğin; mobilyalar ayrı olarak gruplanırken beyaz eşyalar ve de elektronik tarzındaki cihazlar da ayrı bir şekilde paket ve ya ambalaj yapılmak amacıyla ayrılmaktadır. Bu sayede de eşyalar sıfır ayarında alındığı gibi sizlere teslim edilmek üzere hazırlanır ve araca yerleştirildikten sonra yeni adreste sizlere teslim edilir. Burada da yine sizin isteğinize bağlı olarak odalara dağılımı sağlanmaktadır. Üzerlerine yapıştırılan etiketler sayesinde kolayca içinde ne olduğu tespit edilen eşyalar kolaylıkla da yerlerine yerleştirilmektedir.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Fiyatları

Zati eşya taşıma fiyatları eşyaların hacmine, miktarına, hassas olması özelliklerine göre değişir. Bazı eşyalar tek kişi ile asansörsüz taşınır. Bazı eşyalar da 3-4 kişi ile büyük araçla ve asansörlü nakliye aracı ile taşınır. Bu durumda nakliye maliyetleri farklılık gösterir. En sağlıklı nakliyat fiyat teklifi için bizden ücretsiz ekspertiz hizmeti alınız.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Zati Eşya Ambalajlama

Uluslar Arası Evden Eve Taşıma Eşya Paketleme Firması
Uluslararası zati eşya ambalajlama

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

Parça eşya taşıma işlemlerinin, tek araç içerisinde onlarda kişinin zati eşyalarının taşınması işlemine verilen isimdir. Parça eşya taşımacılığı hizmetine verilen addır diyebiliriz. Ülkeler aşırı taşındığı içinde uluslararası zati eşya taşımacılığı denir.

Yurtdışı zati eşya taşıma fiyatları ne kadar?

Yurt dışına taşınacak parça eşyaların taşımasını yapan uluslar arası lojistik şirketi olarak hizmet veriyoruz. İstanbul ve Türkiye merkezli dünyanın bir çok ülkesine zati eşya nakliyat seferleri düzenliyoruz.

Etiketler:

En İyi Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı şirketleri

En uygun Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Teklif Formu

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir