Uluslararası Depolama firması olarak İstanbul’da uluslar arası eşya depolama, sigortalı gümrüksüz gümrüklü depolama, lojistik depolama hizmetleri sunuyoruz.

Uluslararası Depolama İstanbul uluslar arası eşya depolama lojistik depo kiralama fiyatları
İstanbul uluslar arası eşya depolama lojistik depo kiralama fiyatları

Uluslararası Depolama Şirketi

Uluslararası depolama özellikle tedarik zinciri boyunca taşımacılığın hizmet maliyetlerini azaltması ve taşımacılık süreçlerinin daha iyi yönetilmesini hedefleyen bir saklama türüdür. Müşterilerin kendi depolarından alınan ürünler paylaşımlı olarak depolama imkânı ile ihracat yükleme platformlarına, dağıtım merkezlerine ve çapraz yükleme platformlarına hizmet olanağı sunan bir hizmettir. Sevkiyata hazır olarak gelen ürünlerin müşterilerce belirtilmiş olduğu adreslere ulaştırılması, odak ve kalite prensiplerine uygun biçimde gerçekleştirilmesi gerekir. Kapıdan kapıya teslimat, antepolar, genel depolama ve dağıtım hizmetleri, uluslararası evden eve nakliyat dağıtım hizmeti ve çözümleri, düşük maliyetlerde ve yüksek kalitede bir hizmet imkânı sağlaması gerekir. Tüm bu hizmetlerin düşük maliyetlerle ve yüksek kalitede olması gerekmektedir. İyi bir depolama hizmetinin sağlaması gereken şartlardır.

Uluslar Arası Depolama Hizmetleri

Uluslararası depolama hizmetleri müşterisine otomosyonel çözümleri başarılı bir şekilde sunması gerekir. Barkot kontrolü, FIFO, LIFO, FEFO, Lot Takibi, Seri no takibi, son kullanma tarihi ile üretim tarihi takibi kriterlerini özel yazılımlara takip edilen bir sistemdir. 7/24 olarak web tabanlı olarak stok bilgisi de sunması gerekir. Bu işi eğitimli ve uzman bir kadroyla ve son teknoloji sağlam ve kaliteli ekipmanlarla yapılması gerekir. Ürünlerin depolanması ve saklanması için depolar kurmak ve işletmek de verilen uluslar arası depolama hizmetinin bir parçasıdır. Özellikle yüksek standartların etkin bir biçimde teknolojiyle iç içe olarak depolanması, üretim bandından geçerek müşteriden ürünlerinin alınarak ve müşterinin belirleyeceği lokasyonlara taşınması için düzenlenecek operasyonlarının gerçekleştirilerek yönetilmesi gerekir. Bütün bu hizmetler 7/24 güvenlik sağlanarak uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilesi gerekir. Yangın emniyeti ve bütün kazalar ve doğal afetlere karşı olarak sigortalanması gereken depolama hizmetidir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Uluslararası Depolama ve Lojistik Depolama Çalışmaları

Uluslararası depolama hizmetleri özellikle taşıma halindeki ürünlerin geçici bir süre saklanıp ve muhafaza edilmesi için önemlidir. Firmaların bazı ürünleri özellikle belirli süre satışa çıkmadan bekletilmesi gerekebilir. Bu hizmet sayesinde firmaların stokçuluk yapması ve ürünlerinin bozulmasının engellenmesi, güvenliğinin sağlanması açısından önemli bir hizmettir. Özellikle üretim ve tüketim tarihlerin takibi sistemleri mevcuttur. Ayrıntılı bilgi ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Depolama Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama fiyatları ve Uluslar Arası Depolama Fiyatları Lokasyon, Eşyaların hacmi ve gidilecek mesafeye göre değişkenlik gösterebilir.
SERVICES Eşya Depolama Hizmeti Asansörlü Nakliyat Hizmetiyle Birlikte
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.400 ₺ 1.700 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.800 ₺ 2.100 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 2.200 ₺ 2.400 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 2.600 ₺ 2.900 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.200 ₺ 3.500 ₺
İŞ YERİ VE OFİS DEPOLAMA FİYATI 3.500 ₺ Özel Fiyat Alınız.
Etiketler:

En İyi Uluslararası Depolama şirketleri

En uygun Uluslararası Depolama fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Depolama Teklif Formu

Uluslararası Depolama Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir