Gümrükleme hizmeti sunan RSL Uluslararası Nakliyat Gümrükleme şirketimiz gümrük işlemlerini düzenler. İhracat Gümrük işlemleri başta olmak üzere Uluslararası Gümrükleme ihtiyacınızda yanınızda yer alır. Güvenli titiz ve seri bir şekilde sözleşme garantili olarak gümrük işlemlerinizi tamamlamaktayız.

Gümrükleme İstanbul RSL uluslar arası gümrükleme şirketi
RSL Uluslararası Evden Eve Nakliyat Gümrük işlemleri RSL Lojistik İstanbul

Gümrükleme İşlemleri

Profesyonel taşımacılık firması olarak garantili bir şekilde gümrükleme hizmeti sunuyoruz. Geniş ve alanında uzman kadromuz sayesinde bu hizmetimizi en ekonomik ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden sunuyoruz. Oldukça geniş bir alana yayılan bu hizmetimizde kurumsal web sitemizden 7/24 destek hizmetleri sunuyoruz. Yapılan yeni yasal düzenlemelerle birlikte bu hizmet türünde firmaların daha kolay bir biçimde hareket etmesi sağlanmıştır. Bu sayede lider firmamız üzerinden pratik bir biçimde ithalata ve ihracata konu tüm işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel Gümrükleme Şirketi

Profesyonel firmamız sayesinde gümrükleme işlemleriniz sorunsuz bir biçimde çözüme kavuşturuluyor. Güler yüzlü ve disiplinli kadromuz sayesinde bu hizmetimizde de tüm beklentilerinize kusursuz bir biçimde çözümler üretiyoruz. Satın almak istediğiniz emtihalar üzerinden gerekli adımlar, fiyat tarifesi üzerinde güncel hesaplamalar tarafımızdan gerçekleştirilir. Getirilmesi gereken ürünlerin teşvik belgelerinin sorunsuz bir biçimde çıkartılması ve GTİP’lerine ulaşılmasında firmamızı tercih edebilirsiniz. Gümrük onay ve tescil işlemlerine geçilerek ürünlerin değerlendirilmesi, gümrük vergi, resim ve tüm hesaplarının kusursuz bir biçimde gerçekleştirilmesi için firmamıza yönelebilirsiniz. Bu hizmette müşterilerimizin gerekli olan tüm donanımlara sahip olması, kusursuz bir biçimde bu hizmetten faydalanmasını sağlıyoruz. Kurumsal bir kimliğe sahip olmamız sayesinde 81 ilimizden yoğun olarak tercih ediliyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Gümrük Hizmetimizin Alınması İçin Sebepler

Birçok sektörde dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasında gümrükleme yer alıyor. Ülkemizde bu hassas hizmetin yeteri düzeyde sunulamadığı birçok amatör firmalar yer alıyor. Bu hizmet alanında uzman olan ve garantili bir biçimde hizmet sunan firmamızdan güvenle alınabilir. Ürünlerinizin uluslararası pazara kolayca ulaşması açısından bu hizmetten faydalanmanız gerekiyor. Ürünlerin yurtdışına taşınmasında bu hizmetin mutlaka alınması gerekiyor. Pek çok firmalar gerek ithalat ve gerekse de ihracatta bu hizmet türünde sorunlar yaşayabiliyor. Özellikle amatör uluslararası kara taşımacılığı firmalarından bu hizmeti alınması beraberinde firmaların bazı sorunlara maruz kalmasına neden olabiliyor.

Gümrükleme Hizmetimiz Nasıl Alınır?

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmanız için bu hizmeti almak istediğinizde kurumsal sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizden bu hizmet için online başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca gümrükleme hakkında merak ettiğiniz tüm konularda online müşteri hizmetlerimizden veya kurumsal telefon hattımızdan detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz. Firmamız sayesinde gerek zamandan ve gerekse de ekonomik yönden avantajlı  olabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

En İyi Gümrükleme şirketleri

En uygun Gümrükleme fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Gümrükleme Teklif Formu

Gümrükleme Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir