Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama Türkiye lojistik fiyatları hesapla online uluslararası nakliyat fiyat hesaplama aracı formunu kullanın. En ekonomik en uygun ücretlendirme ile yurt dışına eşya taşıma ücretleri alın. Türkiye’den Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesine lojistik taşımacılığı hizmetini sigorta sözleşmeli olarak sunmaktayız.

Fiyat Teklifi Al

Rezervasyon Yap

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

  Yurtdışı Nakliye Ücretleri Hesaplama

  Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama işlemini yukarıda yer alan uluslararası nakliyat ücret hesaplama formunu kullanarak yapabilirsiniz. Formu doldurun 5 dakikada teklifiniz cebinize gelsin. En ucuz fiyatlarla yurt dışına eşya taşıma hizmeti sunan lojistik firmalarının başında gelmekteyiz. RSL Lojistik şirketimiz güvenli ve kurumsal nakliye hizmeti sunar. Tüm hizmetlerimizi yazılı sözleşmeli nakliye sigortası ile tamamlar.

  Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama Türkiye uluslararası nakliyat fiyatları hesapla
  Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama Türkiye uluslararası nakliyat fiyatları hesapla

  Uluslararası Lojistik Fiyat Hesaplama

  Uluslararası lojistik fiyatları hesaplama için yukarıda yer alan online lojistik ücretleri hesaplama formunu kullanın. En ucuz ücretlerle yurt dışına taşımacılık yapan RSL Lojistik şirketimizi tercih ederek zaman ve maliyetten tasarruf edin. Yurt dışına satışlarınızda hem tedarik zinciri hem de zaman ve sermaye yönetimini açısından faydalı olarak ücret hesaplaması yapın. Böylece yaklaşık maliyetler hakkında bildi edinin. Amazon, Alibaba, Ebay, Sahibinden.com, Trendyol gibi daha bir çok e ticaret platformundan yaptığınız e-ticaret ürün satışları için yurt dışına kargo gönderme maliyetleri hakkında bilgi edinin.

  Uluslararası Nakliye Fiyatı Hesaplama

  Yurtdışı evden eve taşımacılık işlemlerinde, navlun taşımacılığında, parsiyel taşımacılık da, parça eşya taşımacılığında Uluslararası nakliye fiyatı hesaplayın. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları hesaplama konusunda araştırma yaparsanız bir çok farklı ücret teklifi alacaksınızdır. Fakat yurt dışına taşınacak eşyaları deneyimli, güvenli ve güvenilir bir lojistik şirketi ile taşıtmanızı tavsiye ederiz. Bunun için tercih edeceğiniz şirketin resmi evrak ve plakalarını E Devlet uygulaması üzerinden sorgulayabilirsiniz. Uluslararası nakliye fiyatları hesaplama konusunda kesin net maliyet ve ücretlendirme ile alakalı lojistik fiyatları hesaplama formumuzu kullanın. RSL Lojistik şirketimize danışmadan önce yurt dışına eşya taşıma konusunda acele etmeyin. Size en uygun ücretlerle en güvenli yurt dışı nakliye hizmetini sağlayacağız.

  Uluslararası Parsiyel Nakliye Fiyatlandırması

  Uluslararası parsiyel nakliye fiyatları hesaplaması için tek tek parça eşyaların eni, yüksekliği, derinliği ve ağırlığına göre özelliklerin yanı sıra eşya adetinin de belirtilmesi gerekir. Sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek için tüm aşamaları hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Ölçüp, bilgilendiğimiz ve buna uygun planlama yaptığımız bütün lojistik çözümleri sorun yaşanmadan tamamlanır. Eşyalarınız taşınma aşamalarında nakliye sigortası yanı sıra, eşya paketleme ambalajlama yapılarak taşınmada zarar almadan taşınır. Müşterilerimize her zaman için en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizler de güvenli ve makul ücretlendirdiğimiz parsiyel nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesaplama Aracı

  Uluslararası nakliyat fiyat hesaplama için eşya miktarı önemlidir. 10 metreküp eşya ile 20 metreküp eşya lojistik taşıma ücretleri farklılık gösterir. Metreküp eşya hesaplama ücreti her metreküp için ortalama 120€ ile 180€ arasında değişmektedir. Taşıması yapılacak olan eşyaların miktarı, kapladığı alan hacmi ve eşya miktarı arttıkça uluslararası nakliye ücretlendirme indirimi uyguluyoruz. En fazla talep edilen ve nakliye işlemlerini yaptığımız eşya metreküp miktarı aşağıda gösterilmiştir.

  • 15 Metreküp Eşya
  • 20 Metreküp Eşya
  • 30 Metreküp Eşya
  • 40 Metreküp Eşya
  • 50 Metreküp Eşya
  • 60 Metreküp Eşya
  • 75 Metreküp Eşya

  Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesapla

  Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hesaplama için taşınacak ev hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Yurt dışına taşınacak ev 1+1 mi 2+1 mi yoksa 3+1 mi buna bakılır. Eşyaların toplam metreküp hacmi yanı sıra kaç adet eşya olacağı ve toplamda kaç ton ağırlığa erişileceği bilinmelidir. Buna göre yurt dışı ev taşıma ücretleri hesaplaması yapılabilir. Her şey dahil uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ile lojistik hizmeti sağlıyoruz. Ek hizmet talep eden müşterilerimiz için özel çözümler geliştiriyoruz.

  Yurtdışı Parsiyel Nakliye Ücreti Hesaplamak

  Yurtdışı parsiyel eşya taşıma ücret hesaplaması için üç ana unsur dikkate alınır. Bunlar eşya metreküp hacmi, eşya kg ağırlığı ve eşya adet miktarıdır. Standart tenteli TIR m3 hacmine göre masrafların bir bölümünü oluşturur. Bunlara ek olarak farklı maliyetler de mevcuttur. Bunlar; işçilik, lojistik depo masrafı, acente ücretleri, gümrük geçiş ülkeleri gibi farklı ek maliyetlere göre ücret farklılıkları olabilmektedir.

  Uluslararası Nakliye Ücretleri Hesaplaması

  Dünya genelinde toplamda 7 kıta bulunur. Bunlar; Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Antarktika ve Avustralya kıtalarıdır. Dünya geneli toplam 7 kıta da yer alan uluslararası nakliyat ağı şube ve temsilciliklerimiz ile operasyonlarımızı sürdürüyoruz. Dünya genelinde Birleşmiş Milletlere kayıtlı 208 ülke bulunmakta. Bu ülkelerin 193’ü üye ülkelerdir. Diğer ikisi gözlemci ülke ve 11 tanesi de diğer devletlerden oluşmaktadır. Diğer bazı ülkeler de üye olmamakla birlikte resmiyette sadece tanınmaktadırlar. Tanınan ülkeler de; Tayvan, Sahra Arap Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Abhazya, Güney Osetya, Filistin ve Vatikan’dır. Dünyada yüzölçümü en büyük ülke Rusya dır. Rusya’dan sonra ikinci büyük ülke olarak Kanada gelir. Günümüzde gelişmiş ülkelerin çoğu Avrupa Kıtası’nda yer almaktadır.

  Avrupa Uluslararası Nakliyat Fiyatları Hesaplama

  Avrupa Kıtası’nda yer alan ülkeler: Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, İsviçre, Belçika, Avusturya, Rusya, Slovakya, Romanya, Ukrayna, Danimarka ve Estonya, Litvanya, Hırvatistan, Norveç, Finlandiya, İsveç, İngiltere, Arnavutluk, Bosna Hersek, Letonya, Andorra, Karadağ, Makedonya, Yunanistan, Kuzey Kıbrıs, Abhazya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Malta, Kosova, Vatikan, Portekiz, Güney Osetya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti ve Man Adası’dır.

  Asaya Kıtası Lojistik Ücretleri Hesaplaması

  Asya Kıtası’nda bulunan ülkeler: Türkiye, Suriye, İran, Afganistan, Ermenistan, Azerbaycan, Japonya, Çin, Irak, Hindistan, Maldivler, Pakistan, Moğolistan, Nepal, Suudi Arabistan, Tayland, Ürdün, Gürcistan, İsrail, Lübnan, Vietnam, Kuzey Kore, Filipinler, Güney Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Tayvan, Katar, Kamboçya’dır.

  Amerika Yurtdışı Nakliye Fiyatlandırması

  Hem Kuzey hem de Güney Amerika Kıtası’nda bulunan ülkeler: Kanada, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, Jamaika, Meksika, Granada, Arjantin, Uruguay, Şili ve Peru’dur.

  Afrika Kıtası Uluslar Arası Nakliye Maliyetleri Hesapla

  Afrika Kıtası üzerinde bulunan ülkeler: Mısır, Kenya, Fas, Gana, Cezayir, Burkino Faso, Benin, Gina, Tunus, Gana, Yeşilburun, Fildişi Sahilleridir. Avustralya Kıtası’nda bulunan ülkeler; Marshall Adaları, Avustralya, Fiji, Endonezya, Palau, Kiribati’dir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Uluslar Arası Nakliyat Fiyat Hesaplama Aracı

  Uluslar arası nakliyat fiyat hesaplama aracı ile Avrupa, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Antarktika, Avustralya olmak üzere yedi kıta ve tüm Dünya’da uluslararası nakliye ücretleri hesaplayın.

  Yurtdışı Nakliye Fiyatı Hesaplama Yöntemi

  Yurtdışı nakliye fiyatları hesaplama yöntemi sayfamızda yer alan ücret hesaplama formu aracılığı ile online hesaplanabilir. Siz de hemen formumuzu kullanarak 2 dakikada ücretsiz teklif alabilirsiniz.

  Yurtdışı Nakliye Ücreti Nasıl Hesaplanır?

  Yurtdışı nakliye ücreti hesaplama eşya metreküp miktarına göre hesaplanmakla birlikte gidilecek kilometre mesafesi, eşya miktarı, eşya ağırlığı ve işçilik de ücretlerin hesaplanmasında etkilidir.

  Uluslararası Nakliye Ücretleri Hesaplama Formülü Nedir?

  Eşyanın eni x Boyu x derinliği ile metreküp hacmi bulunur. Ortalama uluslararası metreküp eşya taşıma ücretleri 120€ ile 170€ aralığında değişir. Toplam metreküp çarpımı ile formulize edilir.

  https://www.rsluluslararasinakliyat.com/yurtdisi-nakliye-ucretleri-hesaplama/