Diplomatik taşımacılık uluslararası diplomatik eşya taşıma firması diplomat ve devlet adamlarının ev taşıma, parça eşya taşımacılığı yapar. Uluslararası nakliyat şirketi olarak Türkiye merkezli şubelerimiz ve yurt dışındaki şubelerimiz ile en güvenli taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz.

Diplomatik Taşımacılık Firması

Diplomatik taşımacılık firması olarak yurt içi ve yurt dışında yer alan yerli ve yabancı bütün diplomatlar için nakliye hizmetleri sunuyoruz. Türkiye Dışişleri Bakanlığı başta olmak üzere bütün konsolosluklara özel nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Konsolos ve konsolosluk çalışanların eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda resmi belge, evrak, kargo, paket başka olarak üzere kurumsal taşımacılık yapıyoruz. Bunun yanı sıra özel eşya ve eşyası taşımacılığı da yapmaktayız.

Diplomatik taşımacılık uluslararası diplomatik taşıma nakliye şirketi
Diplomatik taşımacılık uluslararası diplomatik taşıma nakliye şirketi

Türkiye Diplomatik Taşımacılık Hizmetleri

Türkiye’de diplomatik taşımacılık hizmetleri sunan Türkiye’nin en iyi ve en güvenli uluslararası taşımacılık servisi ile taşınmaya hazır olun. Resmi faturalı, kurumsal ve profesyonel nakliye kuruluşu ile her şey dahil taşımacılık hizmetleri alacaksınız. Taşınacak eşya sahibi diplomatın, bağlı bulunduğu Diplomatik Misyon aracılığı ile Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı’na başvuru olması gerekir. Bunun yanında Diplomatik Pasaport ve Kimlik Kartına sahip olmalıdır.

Uluslararası Diplomatik Ev Taşıma

Diplomata ait ev eşyalarının Türkiye Cumhuriyetimizin Gümrük İdarelerine gelir. Daha sonra ilgili diplomatik misyona ithal izninin (TAKRİR) hazırlanması gerekir Bunun için istenilen evrak ve dokümanlar teslim edilir. İthal izin belgesi Dışişleri Bakanlığı’nca onanır. Bu belgeler ilgili diplomatik misyon tarafından alınır. RSL Uluslararası nakliyat şirketlimiz gümrük ekibi, ithal izin belgesini ve ilgili diplomatik misyondan yetki yazısını alır. Giriş gümrük işlemlerini aynı gün içinde tamamlar. Teslimatı yapmak için gerekli onayı verir. İthal izin belgesinin hazırlanma aşaması, onaylanması ve taşınacak eşyaların teslimatı işlemleri 3 (üç) iş günü içerisinde gerçekleştirilir..

Türkiye Diplomat Ev Taşıma Şirketi

Türkiye diplomat ev taşıma firması olarak bütün diplomatların ev eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz. Uluslararası evden eve taşımacılık çalışmalarımızı ön inceleme ekspertiz hizmeti ile yerinde tespit ediyoruz. Bu kontrol sonrası eşyaların miktarına göre en uygun nakliye yöntemine karar veriyoruz. Bu yöntem dahilinde nakliye aracı ve personel sayısı tespitini yapıyoruz. Tüm aşamaları tespit ettikten sonra gerekli araç, personel ve ihtiyaçların teminini sağlıyoruz. Bu doğrultuda en uygun uluslararası nakliyat fiyatları sunuyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Diplomat Ev & Araç Taşıma Hizmeti

Diplomatların ev taşıma işlerini ve diplomatların araç taşıma hizmetlerini özenle titizlikle yapıyoruz. Uluslararası temiz nakliye çalışmamız ile konsolosluklarda görevli çalışanların ev ve araç nakliye ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz.

Diplomatik Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Ülkeler

Diplomatik nakliye hizmetlerini Türkiye merkezli (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) ofisimizden dünyanın her hangi bir ülkesinde bulunan şube ve temsilciliklerimiz ile birlikte sigorta sözleşmeli şekilde yerine getiriyoruz. Aşağıda hizmet sunduğumuz ülkeler yer almaktadır. Türkiye , Avusturya , Azerbeycan , Belçika , Bulgaristan , İsviçre , Kıbrıs , Çek Cumhuriyeti , Almanya , Danimarka , İspanya , Fransa , Gürcistan , Hırvatistan , Macaristan , Litvanya , Lüksemburg , Hollanda , Polonya , Portekiz , Romanya , Sırbistan , İsveç , Slovenya , Slovakya , Irak , İran , Lübnan , Pakistan , Suriye , Ermenistan , Türkmenistan

Diplomatik Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Her ülkenin yurt dışında diğer ülkelerdeki temsilcileri vardır. Bu temsilciler Konsolosluklarda çalışmaktadır. Yurt dışında çalışan görevli memur, devlet adamlarına diplomat denir. İlgili diplomatın, bağlı olduğu diplomatik misyon aracılığı ile Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı veya farklı ülkenin dış işleri bakanlı ile yapacağı eşya taşımacılığı yapıyoruz. Diplomatın başvurusunun yapılması, Diplomatik Pasaport ve Kimlik Kartına sahip olması lazım. RSL Uluslararası Nakliyat şirketimiz ilgili diplomatik misyon ile irtibata geçerek, İhraç Müsaadesi’nin verilesi için başvuruda bulunur. İhraç Müsaadesi Dışişleri Bakanlığı’nca onaylanması ilgili diplomatik misyon tarafından alınır. Firmamız gümrük ekipleri, ilgili tüm evrakları ve bir adet yetki yazısını alarak çıkış gümrük işlemlerini aynı gün başlatır. Mesai saati bitimine kadar işlemleri tamamlar. Nakliye servisinin taşımacılık sevkiyatının yapılması için gerekli onayı verir. içerisinde tamamlar ve sevkiyatın yapılması talimatını verir.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Diplomatik Parça Eşya Taşıma

Diplomatik parça eşya taşıma kurumumuz Türkiye’den dünyanın bütün ülkelerine diplomatik parça eşya nakliye hizmeti sunar. Parça eşyalarınızı aşağıdaki taşımacılık kollarını da kullanarak gerçekleştiriyoruz. Çoğunlukla havayolu taşımacılığı ve mesafeye göre de kara yolu taşımacılığı yapıyoruz. Özel parça eşyalarınızı parsiyel taşımacılık ve zati eşya taşımacılığı şeklinde de taşıyabiliyoruz.

Diplomatik Kargo Taşıma

Uzman ekibimiz ile diplomatik kargolarınızı en kısa sürede ve en güvenli biçimde dilediğiniz ülkeye taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Diplomatik kargo taşımacılığı ile ister küçük parça ister büyük parça dilerseniz de komple ev taşıma hizmetleri de sunuyoruz.

Diplomatik Posta Taşıma

Devletlerin ve yurtdışı temsilciliklerinin birbirlerine gönderdiği paket ve postalar olarak kabul edilen diplomatik posta taşıma işini yapıyoruz. Özel diplomatik posta nakliye işlemlerinde; zarf ve ambalajlı şekilde mühürlü paketlenmesi gerekiyor. Diplomatik posta veya diplomatik eşya olduğunu gösterir belge ile uçuşa kabul edilir.


Kullanıcılar bunları da sordu

Diplomat Kimdir ?

Her ülkenin yurt dışında farklı ülkelerdeki temsilcileri bulunur. Bu temsilciler Konsolosluklarda çalışmalarını devam ettirirler. Bu görevli memur devlet adamlarına verilen isim Diplomattır.

Diplomatik paket ne demek?

Diplomatik paket ülkelerin veya onların yabancı ülkedeki temsilcileri arasında taşınması yapılan paket ve kargolar ‘diplomatik paket’ olarak isimlendirilir. Devlet adamlarının diplomatik paketlerinin taşınması ülkeler arası karşılık anlaşmalarına göre değişir. Diplomatik paketler kapanırken özel mühür ile kilitlenir. Varış noktasına kadar asla açılamaz.

Diplomatik teslimat nedir

Diplomatik teslimat; karşılıklı olmak şartı ile, yabancı devletlerin Türkiye diplomatik temsilciliklerine, konsolosluklarına ve bunların diplomatik haklara sahip çalışanlarına yapılan teslim ve taşımacılık hizmetleridir.

Etiketler:

En İyi Diplomatik Taşımacılık şirketleri

En uygun Diplomatik Taşımacılık fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Diplomatik Taşımacılık Teklif Formu

Diplomatik Taşımacılık Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir