Uluslararası Ev Taşıma firması olarak ucuz fiyatlarla uluslararası ev eşyası taşıma hizmetlerini güvenli şekilde asansörlü sigortalı ve sözleşmeli olarak yapmaktayız.

Uluslararası ev taşıma İstanbul uluslar arası ev taşımacılığı firması
İstanbul uluslar Arası ev taşıma firması

 

İstanbul Uluslararası Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası ev taşıma konusunda firma seçiminde oldukça dikkatli davranmak önem taşımaktadır. Bu konuda hizmet veren firmalar içerisinde kurumsal çalışanlardan destek almak gerekecektir. Ev taşıma işlemi, hizmet alan kişiler tarafından her zaman stres yaratan konuların başında gelir. Bu konuda oldukça da haklı sebepleri bulunmaktadır. Profesyonel olmayan firmalardan alınan nakliyat hizmetleri, eşyaların güvenliği açısından sakıncalı durumlar meydana getirebilir. Firmaların eşya taşımacılığında gösterdiği özen, usulüne uygun şekilde paketleme yapılması, sektörde deneyimli firmaların hizmetleri arasındadır. Ülkeler arası taşıma konusunda mesafeler uzun olacağı için eşyaların son derece sağlam şekilde paketlenmesi gerekecektir. Bu konuda hizmet veren nakliye firmalarının ilk sıralarında gelmekteyiz. Her türlü tedbirin alındığından kuşkunuz olmasın. Buna karşın bir çok güvence sunmaktayız.

 

Sigortalı Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Uluslararası ev nakliye hususunda dikkat edilecek hususların başında, taşıma yapacak olan nakliye aracının uygun özelliklere sahip olması gelecektir. Firmamız, geniş bir araç filosuna sahiptir. Nakliye esnasında eşyaların uygun şekilde paketlenmesi yapılacaktır. Sarsıntıya karşı her türlü önlemin alındığı araçların bakımları yapılmış olup, eşyaların hasar almadan taşınması sağlanmış olacaktır. Eşyaların taşınma esnasında hasar alma ihtimali de bulunmaktadır. Bilhassa uluslararası taşımacılıkta çok uzun mesafelerde böyle bir risk bulunmaktadır. Bu riske karşı firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz olarak verilecek keşif ziyaretinde eksperler, eşyaların bugünkü değerinde sigorta değerlendirmesi yapacaktır. Sektörde çok sayıda uluslararası taşımacılık şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler arasında maalesef oldukça sınırlı bir bölümü profesyonel hizmet sunacaktır. Firmamız, profesyonel ve güvenilir hizmet sunan firmaların başında gelmektedir.

Uluslararası Ev Taşımada Titiz Hizmet Anlayışı

Firmamız, Uluslararası ev taşıma alanında titiz hizmet sunan kurumların başında gelmektedir. Araçlarımız son derece geniş olup, eşyaların rahatlıkla sığabileceği büyüklüktedir. Araçların sarsıntıdan etkilenmemesi için süspansiyon bakımları yapılmıştır. Firmamız çalışanları, alanında tecrübe sahibi kişilerdir. Araç şoförleri uzun yıllar sektörde hizmet vermiş kişilerden oluşur. Ufak marangozluk işleri için de firma çalışanları yardımcı olacaktır. Mobilyaların bazı durumlarda sökülmesi gerekebilir. Taşınılan yeni adreste sökülen bu mobilyaların monte işlemi de firma personelleri tarafından yapılacaktır. Uluslararası evden eve nakliyat da ülkeler arası geçiş izinlerinin alınmasında da gereken her türlü prosedüre uygunluk firmamızca sağlanmaktadır. Güvenilir hizmet için firmamızdan destek alınması önerilir.

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Uluslararası Ev Taşıma Teklif Formu

Uluslararası Ev Taşıma Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.