Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz Uluslararası Nakliyat kapsamında Profesyonel taşıma şirketimiz tarafından güvenli şekilde sigortalı olarak sunulmaktadır.

Karayolu taşımacılığı Uluslararası Karayolu Taşıma - ev taşıma uluslar arası evden eve nakliyat
Karayolu taşımacılığı Uluslararası Karayolu Taşıma – ev taşıma uluslar arası evden eve nakliyat

İstanbul Karayolu Taşımacılığı Şirketi

Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz Uluslararası Nakliyat kapsamında Profesyonel taşıma şirketimiz tarafından güvenli şekilde sigortalı olarak sunulmaktadır.

Karayolu taşıma hizmeti ile yüklerin sağlam ve çabukça güvenli ve verimli, ekonomik bir şekilde bir yerden bir yere hareket etmesi imkânı veren ulaşım türüdür. Başlangıç noktasından varış noktasına kadar arada aktarma olmaksızın taşınma sağlanması gerekir. Diğer taşıma türlerine kıyasla çok daha hızlıdır. Kısa mesafeli taşımlarda nispeten daha ekonomiktir. En güvenilir ve yaygın kullanılan taşımacılık türüdür. Fazla yükün taşınabilmesi gibi avantajları vardır. Ev taşımacılığında, fabrika taşımacılığında neredeyse bütün taşımacılık türlerinde tercih edilir. Daha kolay ve ekonomiktir. Hava ve demiryolu ile rekabet halindedir. Çok yönlü kullanıma açıktır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Avantajları ve Dezavantajları

Karayolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajları olan bir taşıma türüdür.

  • Terminal gereksinimi az ve hızlı servis olanağı vardır.
  • Ulaşım ağım ağı geniştir. Nerede ise dünyanın pek çok yerine karayolu taşıma
  • İstatistikî ve göreceli olarak hasar riski daha düşüktür.
  • Kısa mesafelerde diğer taşıma yöntemlerine kıyasla daha ekonomik ve verimlidir.
  • Taşıma hızında oynama yapma imkânı yoktur.
  • 7 güm 24 saat yükleme, boşaltma, sefer yapma olanağı vardır.
  • Ancak pahalı taşıma maliyetine sahip ve kötü hava koşullarından kolayca etkilenebilir.

Altyapı yatırımlarının kıyasla daha az olmasına rağmen ağırlık sınırlaması bulunur. Fiyat belirsizliği vardır. Tek bir araçla tek seferde çok daha az yük taşıma imkânı vardır.

Konteyner Taşımacılığı

Hem kara hem de denizyolu taşımacılığında kullanılan önemli bir ekipmandır. Pek çok ürünü hasarsız bir şekilde taşıyabilme imkânı sağlar. Sanayide kullanılan çoğu hammadde, ekipman ve parçalar için uygundur. İnşaat, tarım, tekstil sektöründe tercih edilir. Özellikle yük artışı açısından önemlidir. Dışarıdan gelen fiziksel etkilere karşı dayanıklıdır. Maliyet ve işlevsellik açısında fayda sağlar. Birden fazla yükü aynı anda taşıyabilme imkânı sağlar. Dryvan, üstü açık, Flat racik, High cube, high cube reefer gibi türleri bulunur.

Profesyonel Karayolu Taşıma Hizmeti

Karayolu taşıma açısından geniş araç filomuz, alanında bilgili ve tecrübeli, gerekli yeterlilik belgelerine sahip uzman kadromuz ve şoförlerimizle beraber hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlar ve  karayolu taşımacılığı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.