Uluslararası Kargo Taşımacılığı RSL Uluslararası Nakliyat şirketi Uluslararası Taşımacılık Lojistik Paletler, Konteynerler, Her Türlü Kargo sigortalı taşır. Türkiye’den diğer tüm ülkelere uluslararası koli taşıma, yurtdışına kargo gönderme hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası kargo taşımacılığı İstanbul uluslar arası kargo taşıma firması
Uluslar arası kargo taşımacılığı İstanbul uluslar arası kargo taşıma firması

Uluslararası Kargo Taşımacılığı Şirketi

İnsanların hayatında gerek ve ihtiyaç duydukları bir çalışma organları taşıma firmalarıdır. Şehirler arası ya da şehir dışı taşımacılık için taşıma firmaları önemli çalışma dallarıdır. İş için de özel durumlar için bir eşya ya da bir belgenin taşınması gerekli olabilmektedir. Bu durumlarda gerek şehir içi gerek uluslararası kargo taşımacılığı hizmeti veren firmamızdan hizmet alınabilmektedir. İşinde yıllardır deneyim ve bilgi edinmiş olan çalışma ekibimiz ile birlikte en kaliteli en uygun en güvenli taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Alınan eşyanın sağlıklı bir şekilde yerine ulaştırılmasını kutsal bir görev olarak benimseyen ekibimiz en sağlam şekilde eşya ya da belgeleri gitmesi gereken yerlere ulaştırıyor.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Sigortalı Uluslar Arası Kargo Taşımacılığı Hizmeti

Çok kıymetli bir evrak ve yahut çok kıymetli bir eşya dikkat ve hassasiyetle taşınarak teslimi yapılıyor. Ürünün taşımadan önce sigortası yapılarak güvence altına alınması müşteri memnuniyetini sağlıyor. Uluslar Arası kargo taşıma hizmeti hakkında bilgili ve sistemli çalışmalar kurumsal bir çerçevede sürdürülüyor. Güven ve kalite prensip edilerek her çalışmada bu konulara en özenli şekilde dikkat ediliyor. Çalışmalar maksimum kaliteli olmasına rağmen olması mümkün olan en uygun fiyatlandırma ile bütçe konusunda da gerekli destek sağlanıyor. Kargoculuk ve taşımacılık işlemlerinde en sağlıklı hizmet en uygun fiyatları sunularak müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. Eşya ya da belgenin alınan kutsal bir emanet mahiyetinde taşınması ve teslimi yapılıyor.

Ucuz Fiyatlarla Garantili Uluslararası Kargo Taşımacılığı

Çalışmalarını severek yapan ve yaptığı işe saygı duyan çalışma ekibimiz alanında en bilinen ve tercih edilen bir taşıma firmasıdır. Uluslararası kargo taşımacılığı işlemlerinde olması gereken en sistemli çalışmalar en uygun fiyatlandırma en güvenli hizmet özenle sürdürülmektedir. Hızlı ve sağlam bir taşıma işlemi neticesinde işlerin aksamadan devam etmesi kolaylaştıran imkânlar sağlanmaktadır. Bu konuda sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji takip edilerek çalışmalarımıza ivme kazandırıyor daha da güçlenerek ilerliyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak işimize saygı duyuyor severek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilikçi sistemli kurumsal pratik ve kaliteli çalışmalarımız sonucu olarak güven tazeliyor bu vesile ile sık sık tercih ediliyoruz.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla


Etiketler: , , , ,

En İyi Uluslararası Kargo Taşımacılığı şirketleri

En uygun Uluslararası Kargo Taşımacılığı fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Kargo Taşımacılığı Teklif Formu

Uluslararası Kargo Taşımacılığı Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir