Depolama hizmetimiz ile sigortalı güvenli garantili Uluslararası Eşya Depolama ve Şehiriçi İstanbul Kiralık Depo firması olarak hizmetini ucuz fiyatlarla sunuyoruz. RSL Uluslararası Evden Eve Nakliyat şirketimiz eşyalarınızı güvenle ve gizlilikle depolarımızda saklı tutarak muhafaza ederiz.

İstanbul eşya depolama firması - Uluslararası eşya depolama lojistik RSL Uluslararası Nakliyat
İstanbul Uluslararası Kiralık Eşya Depo firması – RSL Uluslararası Nakliyat

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti nakliyat konusunda uzman olan bazı firmaların sunduğu hizmetler arasındadır. İster kısa isterse de uzun süreli olsun bazı durumlarda eşyaların belli yerlerde depolanması ihtiyacı oluşmaktadır. Taşınma öncesinde belli bir süre, eşyaların depolanması bu hizmete en çok gereksinim duyulduğu anlardır. Yaşadıkları evlerinden daha küçük boyutlu evlere çıkanlar için de eşyaların yer sorunu oluşacaktır. Böyle durumlarda da fazla olan eşyaları atmak yerine depo alanlarına koymak son derece önem taşıyacaktır. Bazı kıymetli ev eşyaları ve mobilyaları ileride kullanmak mümkün olabilecektir. Alınacak bir yazlık, fazla olan eşyaların kullanılması için ideal yerlerdir. Böyle ihtimaller için de eşyaların saklanması, ihtiyaç duyulduğunda kullanılması için önem taşır. RSL Uluslararası Nakliyat Firmamız, eşyalarınızın istiflenerek korunması konusunda hizmet veren kuruluşlar arasındadır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmeti veren kuruluşlarda dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında, depolama alanının uygun büyüklükte olması gelecektir. Ayrıca eşyaların birbirine karışmasını önlemek için bölmelerle ayrılmış olması da son derece önem taşımaktadır. Eşyaların bozulmadan uzun süre beklemesi için, depo alanlarında uygun havalandırma sisteminin de olması gerekmektedir. Haşereler için sık aralıklarla yapılacak ilaçlama işlemi de hijyen ve sağlık açısından önem taşımaktadır. Firmamız, düzenli aralıklarla depoların ilaçlamasını yapmakta ve temizlik için uygun olan dezenfekte işlemi ile hijyeni sağlamaktadır. Havalandırma sistemi ile de rutubet ve nem gibi unsurlar bulunmamaktadır. Bu sayede, eşyaların uzun süre bozulmadan, küflenmeden saklanması sağlanmış olacaktır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Garantili Uzman Depo Hizmeti

Uluslararası Nakliye Depolama Firmamız, eşya depolama hizmetinde uzman olan kuruluşlar arasındadır. Firmamız, kamera sistemi ile 7/24 gözlemlenmekte ve eşyaların çalınması ve zarar görmesine karşı her türlü önlem alınmaktadır. Kiralık depo hizmeti, titiz yaklaşımlar gerektirmektedir. Geniş depo eşya saklama alanına sahip olan firmamız, uygun bölmeler ile hizmet alan kişiler için ayrı saklama alanlarına sahiptir. Her türlü böcek gibi haşerelerin, depolarda bulunması ihtimaline karşı geniş önlemler alınmaktadır. Sürekli ilaçlanan ve dezenfekte edilen depolarımız, güvenilir ve temiz muhafaza alanları ile tercih edilmektedir. Eşya depolama alanında güvenilir, titiz yaklaşımlarımız nedeni ile firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

En İyi Depolama şirketleri

En uygun Depolama fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Depolama Teklif Formu

Depolama Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir