Uluslararası evden eve taşıma şirketi İstanbul’da uluslar arası evden eve taşımacılık alanında Uluslararası ev taşıma sigorta garantili nakliye hizmeti sunar.

Uluslararası evden eve taşıma firması İstanbul uluslar arası ev taşıma şirketi
İstanbul uluslar arası ev taşıma şirketi

Uluslararası Evden Eve Taşıma

Uluslararası ev taşıma, uzmanlık isteyen nakliyat konuları arasındadır. Evden eve taşımada dikkat edilecek konuların başında, seçilecek nakliyat şirketi gelmektedir. Hizmet alınacak olan nakliyat şirketinin kurumsal çalışan firma olması ve yakın çevrenin tavsiyeleri de önem taşımaktadır. Evden eve taşımada mesafelerin de önemi oldukça fazladır. Mesafeye bağlı olarak, taşınacak eşyaların da özel olarak korunması ve usulüne uygun olarak taşınması gerekmektedir. Şehirlerarası nakliyattan da zor olan taşımacılık konuları arasında, uluslararası nakliyat gelecektir. Bu konuda firmamız, kurumsal hizmet sunması nedeniyle tercih edilecektir.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Taşıma Şirketi

Uluslararası evden eve taşıma konusunda hizmet veren firmamız, eşyaların paketlenmesi ve taşınmasında titiz hizmet göstermektedir. Bu konuda dikkat gerektiren konuların başında, eşyaların usulüne uygun şekilde sağlam bir şekilde paketlenmesi gelecektir. Mesafelerin uzak olması nedeniyle oluşabilecek sarsıntılara karşı, seçilecek taşıma tır ve kamyonları da bakımları yapılmış olmalıdır. Süspansiyon sistemi bakımları, araçlar için bu konuda son derece önem taşımaktadır. Ayrıca, sınır geçişlerinde gereksiz vakit kaybını önlemek için gerekli olan geçiş izinlerinin de nakliye firması tarafından sağlanmış olması gerekecektir. Aksi takdirde sınır geçişlerinde zor anlar yaşanabilir. Rahat ve güvenilir taşıma işlemi için firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir. Eşyalarınız bize emanet sağ salim gideceğiniz yere kurulumu gerçekleştiriyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Ucuz Fiyatlarla Uluslar Arası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetinde eşyaların uygun şekilde paketlenip, taşınması son derece önem taşımaktadır. Bu konuda hizmet sunan firmamız, tek kullanımlık yeni koliler ile bu hizmeti verecektir. Taşıma konusunda uzman olan personelimiz eşyaların sökülüp takılmasında da yardımcı olacaktır. Uluslararası nakliyat, en dikkat gerektiren nakliyatlar arasındadır. Bu konuda olabilecek en ufak bir ihmal bile eşyaların hasar almasına neden olabilir. Bu konuda firmamız, sigortalı taşıma hizmeti vererek, oluşabilecek eşya hasarına karşı, hizmet alan kişi ve kurumlara güvence vermektedir. Oluşan hasar, firmanın sorumluluğu altındadır. İş değişikliği, öğrenim ya da temelli olarak yurt dışına yerleşenler için uzman nakliyat hizmeti veren firmaların önemi oldukça fazladır. Bu konuda firmamız, güvenilir hizmet sunmaktadır. Her türlü prosedürü titizlikle takip eden firmamız, rahat nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Etiketler:

En İyi Uluslararası Evden Eve Taşıma şirketleri

En uygun Uluslararası Evden Eve Taşıma fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Evden Eve Taşıma Teklif Formu

Uluslararası Evden Eve Taşıma Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir