Uluslararası koli taşıma şirketi uygun Türkiye’den yurtdışına koli gönderme fiyatları ile sigortalı yurtdışına koli gönderme, bir iki üç metreküp yurtdışına paket gönderme ücreti ile hizmet sunar. En güvenli lojistik hizmetini en uygun fiyat avantajı ile alın. Güvenle koli paketlerinizi yurt dışına gönderin.

Uluslararası Koli Taşıma Firması

Taşımacılık hizmetleri son dönemlerde en gelişmiş sektörlerin çalışma alanlarını oluşturuyor. Özellikle yurt dışı ülkelere yapılan işlerin kalitesi, firma ve işletmelerin saygınlığını da artırıyor. Yapmış olduğumuz çalışmaların bir kısmını oluşturan uluslararası koli taşıma hizmetlerimizde de profesyonel çalışmalar sunmaktayız. Sizlerin yurt dışına koli götürme ihtiyaçlarını en kaliteli hizmetlerle ve en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti öncelikli planda tutulmaktadır.

Uluslararası koli taşıma Türkiye'den yurtdışına koli gönderme fiyatları
Uluslararası koli taşıma Türkiye’den yurtdışına koli gönderme fiyatları

Bu alanda aradığınız hizmete ulaşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Koli taşımacılığı hizmetleri dikkat gerektiren işlerden biridir. Bu bakımdan özenli ve düzgün şekilde yapılmalıdır. Uluslararası nakliyat firmamız bu özeni en üst safhada kullanıyor. Maksimum seviyede ve verimli bir şekilde koli taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu alanda faaliyet göstermeye kesintisiz bir şekilde devam etmekteyiz. İlerleyen dönemlerde de koli taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda bizleri tercih edebilirsiniz.

En İyi Uluslararası Koli Taşıma Şirketleri

Taşımacılık işlemleri dışarıdan bakıldığında çok da zorlu işlemler değil gibi görünebilir. Ancak taşımacılık işlemini profesyonel bir şekilde yapmak zorlu bir işin başlangıcıdır. Firmamız uluslararası koli taşıma hizmetlerini sizlere özel hale getiriyor. Eşyaları göndereceğiniz yurt dışı ülkesine özel çalışmalar yapıyor. Kara, hava ve deniz yollarından ulaşım gerçekleştiriyor ve kolileriniz hiçbir sıkıntıya ve zarara uğramadan yeni adreslerine ulaştırılıyor. Eşya taşıma içinde en kaliteli ve profesyonel teknikleri kullanan firmamız, bu işin sorumluluğunu bilerek çalışmalar yapıyor. Bu alanda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Kusursuz ve güvenilir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kolilerinizi zarar görmeden, kaybolma ya da sıkıntılı bir durum yaşanmadan ve hiçbir deformasyona uğramadan yurt dışındaki tüm ülkelere ulaştırmaktayız. Yurt dışı ülkelere sevkiyat hizmetleri almak istediğinizde bizleri tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Uluslararası Koli Taşıma Şirketi

Yurt dışı ülkelere çıkışlar ve girişler kanunlar nezdinde uygulanan işlemleri oluşturuyor. Uluslararası koli taşıma hizmetlerimizde de bu detay özenle tamamlanıyor. Eşyaların ve kolilerin varış adresinin kanunlarına uygun olarak hareket etmekteyiz. Eşyaları yurt dışına çıkarma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamaktayız. Firmamız yurt dışına eşya taşıma alanında yılların deneyimiyle hizmet sunuyor. Kolilerinizi zararsız bir şekilde yurt dışı ülkelere ulaştırmaktayız. Sizlerde kutu ve kolileri yurt dışı ülkelere ulaştırmak için profesyonel bir adresten destek almak istiyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Hızlı ve Pratik Yurtdışına Paket Göndermek

Yurt dışına eşya gönderme işi son dönemlerde yalnızca ev eşyaları alanında değil iş alanında da ortaya çıkan hizmetleri oluşturuyor. Özellikle online ortamdan yapılan satışlar yurt dışı ülkelere koli göndermeyi gerektiriyor. Firmamız uluslararası koli taşıma işlemlerinde sizlere güvenilir hizmet sunuyor. Güvenli bir şekilde eşyalarınızın yurt dışındaki adreslere ulaştırılması için profesyonel bir destek sağlıyor.  En teknolojik ve gelişmiş seçeneklerle eşyaları en hızlı şekilde sevk ediyor. Sizlerde bu alanda destek arıyor ve kaliteli bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Doğru tekniklerle kolileri zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırabilirsiniz.

Sigorta Sözleşmeli Yurtdışına Koli Göndermek

Uluslararası koli taşıma hizmetlerinde varış adreslerine özel çalışmalar uygulanması, eşyalara verilen zararı engelliyor. RSL Lojistik şirketimiz uluslararası koli taşıma hizmetlerinde kaliteyi sunuyor. Varış adresindeki ülkeye uygun olan çalışmalarla eşyaları kusursuz bir şekilde ulaştırıyor. Prosedürlere ve kanunlara uygun olarak çalışmalar yapan firmamız lokasyonun etkilerine özel olarak da taşıma sistemini belirliyor. Kara yolu, deniz yolu ve havayolu ile yapmış olduğumuz çalışmalar ülkenin özelliğine göre tercih ediliyor. Sizlerde koli taşımacılığı alanında yılların deneyimleri ile hizmet sunan müşteri dostu çalışmalarla beğeni alan bir firmadan destek almak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz. En kısa sürede eşyaları ve kolileri varış adreslerine ulaştırabilirsiniz.

En Ucuz Yurtdışına Paket Gönderme Ücreti

Online ortamda yapılan satışlarda ürünlerin yurt dışına daha hızlı bir şekilde ulaştırılması gerekiyor. Bu işlem hızlı yapılmadığında müşteri kayıpları ortaya çıkabiliyor. Bu anlamda uluslararası koli taşıma hizmeti sunan firmaya özel bir görev düşüyor. Firmamız bu işlemlerde yapmış olduğu çalışmalarla en hızlı teknikleri belirliyor. Koli ve eşyaları özenle sevkiyat araçlarına yüklüyor ve yurt dışı adreslere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyor.

 Sizlerde Türkiye’den yurtdışına eşya göndermek istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En kısa sürede kolilerimizi yurt dışı ülkelere ulaştırabilirsiniz. Eşyalara zarar vermeden yapmış olduğumuz taşıma çalışmalarımız müşteri dostu ve kalitesi ile tercih ediliyor. Sizlerde ülkemiz genelinden yurt dışına eşya göndermek için profesyonel bir adres arıyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. En hızlı şekilde ürünleri yurtdışı adreslere ulaştırabilirsiniz.

Türkiye Yurtdışı Koli Taşıma ve Sevkiyat İşlemleri

Yurt dışı ülkelere ürün göndermek belirli prosedür ve kurallara uymayı da gerektiriyor. Firmamız bu kurallar açısından da hiçbir sorun çıkarmadan eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırıyor. Eşya taşıma konusunda herhangi bir mağduriyet yaşanması durumu da ortaya çıkmıyor. Profesyonel taşımacılık denildiğinde firmamız akla geliyor.

En Uygun Yurtdışına Koli Gönderme Fiyatları

Sizlerde yurt dışı ülkeler için eşya taşıma, koli taşıma ve mobilya taşıma gibi hizmetleri almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. En güvenli teknikleri kullanarak yapmış olduğumuz çalışmalardan memnun kalabilirsiniz. Uluslararası koli taşıma hizmetleri alanında yılların deneyimiyle çalışma yapan bir firma arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz kolileri sıkıntısız bir şekilde yurt dışındaki tüm adreslere rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kaliteli bir sevkiyat hizmeti için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Güncel Yurtdışına Koli Gönderme Ücretleri Listesi

Türkiye’den başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın bütün ülkelerine uluslararası koli gönderi hizmeti sağlıyoruz. En uygun güncel yurtdışına koli gönderme ücretleri ile lojistik ve depolama faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul merkezli lojistik ofisimizden başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine lojistik seferlerimiz mevcuttur. Yurtdışı sevkiyat seferlerimiz haftanın her günü düzenli olarak gerçekleştirilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışına Paket Koli Nasıl Gönderilir?

Yurtdışına paket koli RSL Lojistik şirketi lojistik araçları ile gönderilir. Sigortalı, gümrüklü, güvenli ve hızlı bir şekilde ortalama bir haftada dilediğiniz ülkeye kapıda teslim paket koli taşımacılığı yapmaktayız.

Yurt Dışına Koli Göndermenin En Kolay Yolu Nedir?

Yurtdışına koli göndermenin en kolay yolu RSL Lojistik ile çalışmaktır. Normal kargo şirketleri gibi paketinizi bırakın ve bir hafta bekleyin. Kargo kolini yurt dışındaki adrese kapıda teslim şekilde bırakılır.

Türkiye’den Yurtdışına Koli Gönderme Fiyatları Nedir?

Yurtdışına koli gönderme fiyatları ortalama metreküp başına 120€ dan başlar. Taşınacak koli paket ağırlığı desi metreküp hacmine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Bunun için ücretsiz teklif isteyiniz.

Yurtdışına Paket Gönderme Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Yurtdışına paket gönderme ücreti metreküp başına 120€ dan 180€ kadar değişen ücretlerle çarpımı sonucu bulunabilir. Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama formunu kullanarak ücret hesaplamayı yapınız.

https://www.rsluluslararasinakliyat.com/uluslararasi-koli-tasima/
Etiketler:

En İyi Uluslararası Koli Taşıma şirketleri

En uygun Uluslararası Koli Taşıma fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Koli Taşıma Teklif Formu

Uluslararası Koli Taşıma Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir