Uluslararası nakliye ücretleri %20 indirimli uluslararası nakliye ücreti İstanbul Ankara İzmir Antalya Adana Hatay Ordu Erzurum Van uluslararası taşıma hizmeti al. Hemen uluslararası evden eve nakliyat hizmetini indirimli uygun fiyatlarla alarak taşının.

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası taşımacılık, taşımacılık konuları arasında en zor ve dikkat gerektiren konuların başında gelmektedir. Mesafelerin uzak olması ve birtakım önlemlerin alınmasına bağlı olarak, ek maliyetler de oluşturacaktır. Bu nedenle uluslararası nakliye ücretleri, şehir içi ya da şehirlerarası nakliye ücretlerinden daha yüksek olmaktadır. Firmamız gerek şehirlerarası gerekse de uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında, farklı ülkelere yapılan nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Sektörde uluslararası taşımacılık yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu konuda hizmet alırken, kurumsal olan ve profesyonel hizmet veren firmalardan destek almak son derece önem taşımaktadır. Çünkü bu firmalar sınır geçişleri sırasında her türlü izni alacak ve her türlü önleme karşı tedbirli yaklaşımları bulunacaktır.

İndirimli Uluslararası Evden Eve Nakliye Ücretleri

Firmamız, uluslararası nakliyat hizmeti sunan köklü kuruluşlar arasındadır. Uygun uluslararası nakliye ücretleri ve kaliteli hizmetlerimiz nedeniyle tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Kurumsal çalışma ilkeleri gereğince fiyat ve kalite politikalarımız, standartlara uygun şekildedir. Çalışan kadromuz, alanında son derece tecrübe sahibi kişilerdir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. Ülkeler arası taşımacılıkta nakliye araçlarının önemi de çok büyüktür. Farklı büyüklükte  modern tır filosuna sahip olan firmamız araçlarının bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Şoförlerimiz, özel eğitim almış ve gerekli belgelere sahip olan deneyimli kişilerdir. Sarsıntıya karşı özel bakımları yapılan araçların içerisinde, eşyalar en uzak mesafeye bile güvenle taşınacaktır.

Uluslararası Nakliyat FiyatlarıUluslararası Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.200 – 6.000 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Uluslararası Nakliyat Fiyat Hesapla

Ucuz Uluslararası Nakliye Ücretleri İle Taşının

Uluslararası nakliye ücretleri açısından karşılaştırma yapıldığında en uygun şartlarda hizmet veren firmamız, uzman personel kadrosuna da sahiptir. Personel açısından en kalifiye elemanlara sahip olan kuruluşumuz, hızlı ve rahat nakliye hizmeti sunacaktır. Firmamızın tercih edilme nedenleri arasında ilk sırada verdiği güven yer almaktadır. Uzak mesafe taşımacılığında sigortalı nakliyat hizmetinin önemi oldukça büyüktür. Her eşyanın güncel değeri üzerinden yapılan sigortalı taşımacılık hizmeti bakımından firmamız tercih sebebi olacaktır. Mobilyaların sökülüp, takılması ile avizelerin sökülmesi gibi işlerde de firmamız çalışanları yardımcı olacaktır. Her konuda bilgi sahibi eleman kadromuz ve güvenilir hizmet nedeniyle firmamız, uluslararası taşımacılık konusunda tercih edilecek kuruluşlar arasındadır.

Etiketler:

En İyi Uluslararası Nakliye Ücretleri şirketleri

En uygun Uluslararası Nakliye Ücretleri fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Nakliye Ücretleri Teklif Formu

Uluslararası Nakliye Ücretleri Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir