Uluslararası nakliye İstanbul uluslar arası nakliye şirketi ile her şey dahil nakliye ücretleri ile anahtar teslim taşımacılık hizmeti alın. Uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Uluslararası Nakliye

Evden eve nakliyat konusunda her türlü detayın düşünülmesi, hizmet alan kişiler için rahatlık ve güven sağlayacaktır. Taşınmak, pek çok kişi için stres yaratan konuların başında gelmektedir. Taşınacak olan kişilerin kendi imkanları ile koli ve paketleme işlemi yapması, nakliyat şirketleri tarafından önerilmemektedir. Kurumsal çalışan pek çok nakliyat şirketi, eşya taşıma sigortası yapmaktadır. Eşyaların tek kullanımlık ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlenmesi bu açıdan önemlidir. Nakliyat şirketlerinin paketlemediği eşyaların başına gelen hasarlardan, taşıma şirketleri sorumlu olmayacaktır. Nakliyatta mesafeler uzadıkça alınan önlemlerde artmaktadır. Özellikle, uluslararası nakliye en fazla unsurun düşünüldüğü maksimum dikkat gerektiren konuların başında gelmektedir. Firmamız, şehirlerarası nakliyat yaptığı gibi uluslararası nakliyatta da aranan profesyonel kuruluşlar arasındadır.

Uluslararası Nakliyatta Uzman Firma Seçimi

Uluslararası nakliye, her detayın düşünülmesi gereken konular arasındadır. Ülkelerarası geçişlerde en stresli konuların başında, sınırlarda yapılan kontroller ve evrakların eksik olması endişesidir. Bu konuda profesyonel hizmet veren, konusunda tecrübeli nakliyat şirketleri, her türlü detayı önceden düşünüp, en rahat nakliyat hizmetini sunacaktır. Firmamız, uluslararası nakliyatta tecrübe kazanmış, uzman kuruluşlar arasındadır. Her türlü önlem alınarak, taşınma hizmeti sunulacaktır. Her eşyanın muhteviyatına uygun olan paketleme işlemi yapılacak ve sarsıntıya dayanacak şekilde muhafazası sağlanacaktır. Taşıma işlemini yapan personelimiz, marangozluk ve elektrik işlerinden de anlayan tecrübeli kişilerdir. Bazı durumlarda mobilyaların sökülmesi, taşınma sırasında kapıdan çıkarılması için önem taşımaktadır. Eşyaların sökülüp, taşınılacak olan yerde monte edilmesini yine personelimiz yapacaktır.

Uluslararası Nakliyatta Nakliye Araçlarının Önemi

Taşıma araçlarının sarsıntıya karşı bakımlarının yapılmış olmasının uluslararası nakliye esnasında büyük önemi vardır. Mesafeye bağlı olarak oluşabilecek sarsıntıyı en aza indirecek sistemlerin bakımının yapılması, eşyaların hasar almadan taşınması için son derece önem taşımaktadır. Firmamız, eşyaların hasar alması ihtimaline karşı da sigorta hizmeti sunacaktır. Oluşabilecek en ufak bir arıza, firmamız tarafından hizmet alan kişilere ödeme yapılarak, garanti altına alınacaktır. Firmamız, bu nedenle eşyalar için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunacaktır. Yurtdışında ister uzun süreli isterse de kısa süreli ikamet durumunda firmamızdan güvenilir nakliyat hizmeti alınması önerilir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Gümrükleme Depolama:Kurumsal Lojistik
✅ %20 İndirimli Ücretler:Uygun Fiyatlar
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit
Etiketler:

En İyi Uluslararası Nakliye şirketleri

En uygun Uluslararası Nakliye fiyatları ile indirimli taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Diğer Hizmetlerimiz

Uluslararası Nakliye Teklif Formu

Uluslararası Nakliye Whatsapp Destek Hattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir